AJANS

Infulancer Marketing

Influencer marketing, sosyal medya kanallarında internet dünyası ile influencer’ların etkisini kullanarak hedef kitlelere doğrudan reklam potansiyelini güçlendirmek ve satın alma üzerine yoğunlaşan bir pazarlama anlayışıdır. Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, gibi tüm sosyal medya kanallarında fotoğraf, hikaye, video içeriklerinden oluşan sponsorlu içerikler üretilebilir.

Infulancer Marketing Avantajları
Hedef kitleye doğrundan ve hızlı şekilde ulaşılmasını sağlar. Marka ve ürünlerin kullanıcı üzerinde satın alma etkisini arttırır. Organik kitle erişimi sağlar ve influencer ile takipçilerinin arasındaki ilişkiyi bozmaz.

I Stalk In; digital içeriklerin lisanslanması, korunması ve daha geniş kitlelere ulaştırmak amacı ile kurulan şirketimiz alanında uzman YouTube sertfikasına sahip kişilerden oluşmaktadır.

Gelişen global dünya’da yenilikleri takip ederek partnerlerimize ayrıcaklıklı hizmetler veriyoruz. Yaptığımız çalışmaları iş olarak görmeyip tutku ile hareket ediyor ve bu sayede yaratıcı fikirler ile etkili çözümler sunuyoruz.

YouTube ve Instagram başta olmak üzere digital platformlarda içerik üreten yeteneklerin menajerliğini yapmaktayız. Bünyemizdeki yeteneklere 360 derece hizmetle kariyer planlaması yapıyor, yeni yetenekleri bulup onların bu sektörde söz sahibi olmasını sağlıyoruz.